englishpolski   FCI Hodowla psów Labrador Retriever
logo
Translator
Language selection
FotoGaleria
Menu
Online
Witamy na naszej stronie
Anonimowo : 14
Użytkowników : 0
Wszystkich : 14
62.138.0.***
164.132.161.***
46.229.168.***
137.74.207.***
51.255.65.***
23.20.162.***
164.132.161.***
46.229.168.***
46.229.168.***
46.229.168.***
69.30.198.***
46.229.168.***
51.255.65.***
46.229.168.***
Zaloguj się...
Nazwa użytkownika:

Hasło użytkownika:

Zapamiętaj mnie



Zapomniałem hasła

Zarejestruj się!

labrador

medale

Osiągnięcia


2016


  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Rzeszów 22.05.2016 - sędzia Alexey Belkin
    TOP SECRET - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży = Młodzieżowy Champion Polski
    TUTTI-FRUTTI - 3 miejsce klasa młodzieży

  • Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich CAC, Rzeszów 21.05.2016 - sędzia Leszek Siejkowski
    TOP SECRET - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży
    TUTTI-FRUTTI - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Łódz 15.05.2016 - sędzia Domenico Di Matteo.
    TOP SECRET-3 miejsce klasa młodzieży
    TUTTI-FRUTTI-4 miejsce klasa młodzieży
    DKNY-1 klasa miejsce klasa weteranów, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie.

  • Krajowa Wystawa Retrieverów i Psów Dowodnych CAC, Łódz 14.05.2016 - sędzia Jimmy Hogan.
    TOP SECRET-1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Najpiękniejszy Junior Wystawy.
    DKNY-1 miejsce klasa weteranów, Zwycięzca Weteran.

  • Wystawa Krajowa CAC , Iłża 08.05.2016 - sędzia Roman Rafailov
    QUE SERA - 1 miejsce klasa szczeniat, Najlepsze Szczenię w Rasie
    TUTTI-FRUTTI - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie.
    DKNY - 1 miejsce klasa weteranów, Zwycięzca Weteran
    TOP MODEL - 3 miejsce klasa młodzieży

  • Wystawa Krajowa CAC, Nowy Dwór Mazowiecki 10.04.2016 - sędzia Yurii Gergel
    COSMOLUX - 1 miejsce klasa mł.szczeniąt
    TOP SECRET - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży
    DAVIDOFF - 1 miejsce klasa championów, CWC, BOS
    TUTTI-FRUTTI - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior w Rasie


2015


  • Krajowa Wystawa CAC, Warszawa 12.09.2015 r. - sędzia Miroslav Vaclavik.
    TUTTI-FRUTTI - 1 miejsce klasa mł. szczeniąt, Najlepsze Młodsze Szczenię
    TOP MODEL - 1 miejsce klasa mł. szczeniąt
    DAVIDOFF - 1 miejsce klasa championów, CWC, BOB, BOG-1

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Białystok 30.08.2015 - sędzia Oliver Simon.
    TOP MODEL - 1 miejsce klasa mł.szczeniąt, Najlepsze Młodsze Szczenię
    TUTTI-FRUTTI - 1 miejsce klasa mł. szczeniąt 
    DAVIDOFF - 1 miejsce klasa championów, CWC 
    COOL BABY - 2 miejsce klasa weteranów 

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Riga , 28.06.2015 , sędzia Agus Wardhana - Indonezja
    DAVIDOFF - 2 miejsce klasa championów, Best Dog-2, CAC, Res.CACIB = Champion Łotwy

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Moletai, 24.05.2015, sędzia Rui Oliveira
     DAVIDOFF - 1 miejsce klasa championów, CAC, CACIB, BOS
     COOL BABY - 1 miejsce klasa weteranów, Best Weteran

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Moletai 23.05.2015, sędzia Vilmos Kardos
     DAVIDOFF - 1 miejsce klasa championów, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 = INTERCHAMPION
     COOL BABY - 1 miejsce klasa weteranów, Best Veteran

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Kaunas, 24.01.2015
     DAVIDOFF - 1 miejsce klasa championów, CAC, Res.CACIB

 

2014


  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Minsk,22.11.2014, sędzia Luis Manuel Calado Catalan
    DAVIDOFF - 1 miejsce klasa championów, CAC, CACIB ,BOB ,BOG 2 = CHAMPION BIAŁORUSI

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Białystok, 30.08.2014, sędzia Kostadin Shankov (Bułgaria)
    DAVIDOFF - 1 miejsce, klasa championów, CWC, CACIB, BOB
     

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Druskienniki 01.08.2014 sędzia Krzysztof Czechowski.
    DAVIDOFF - 1 miejsce, klasa pośrednia, CAC = CHLT

  • Wystawa Krajowa CAC Radom 18.05.2014, sędzia: Elena Kholevina (RUS)
    DAVIDOFF Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa pośrednia, CWC , Best Dog , BOS = CHAMPION POLSKI!

  • Wystawa Krajowa CAC Dobre Miasto 01.05.2014, sędzia: Ewa Szeliga-Szeremeta
    DAVIDOFF Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa pośrednia, CWC , Best Dog

  •  


2013


  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Kielce 10.11.2013, sędzia: Aleksander Skrzyński
    DAVIDOFF Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa pośrednia, CWC, CACIB, BOS

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Poznań 26.10.2013, sędzia: Sean Delmar
    LUCKY LUKE Sitkowski Bór - 4 miejsce klasa otwarta
    DIXI-PIXI Sitkowski Bór - 4 miejsce klasa młodzieży
    MONA LISA Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa otwarta, CWC

  • Wystawa Krajowa CAC Nowy Dwór Mazowiecki 06.10.2013, sędzia: Frank Kane
    DIXI-PIXI Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa młodzieży, BEST JUNIOR - BOB - BOG 1
    MANGA SUN Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa otwarta, CWC - CHAMPION POLSKI!

  • Wystawa Krajowa CAC Radom 22.09.2013, sędzia: Bożena Kowalska-Malitka
    DIXI-PIXI Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, BEST JUNIOR
    MANGA SUN Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa otwarta, CWC, ZWYCIĘZCA

  • Wystawa Krajowa CAC Warszawa, 14.09.2013, sędzia:  Polina Simic (SRB)
    DAVIDOFF Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży = Młodzieżowy Champion Polski!
    SHEA BUTTER Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa młodzieży, Best Junior
    LARA CROFT Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa otwarta, CWC, BOB, BOG 2 = Champion Polski!
    MONA LISA Sitkowski Bór - 2 miejsce klasa otwarta

  • Klubowa Wystawa Retrieverów, 07.09.2013, sędzia: Mary J.O'Donoghue (IRL)
    DAVIDOFF Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski 2013!!!!

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Sopot, 10.08.13 r., sędzia: Viera Vitkova (SK)
    DIXI PIXI Sitkowski Bór - 3 miejsce klasa młodzieży
    MONA LISA Sitkowski Bór - 2 miejsce klasa pośrednia
    LARA CROFT Sitkowski Bór - 2 miejsce klasa otwarta

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Szombathely-Węgry, 14.07.2013, sędzia Linda Volarikova-Słowacja
    DAVIDOFF - 1 miejsce klasa młodzieży
    LUCKY LUKE - 1 miejsce klasa pośrednia, CAC, CACIB
    LARA CROFT - 1 miejsce klasa pośrednia, CAC

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Oberwart - Austria 13.07.2013, sędzia Marian Gyarfas - Węgry
    DAVIDOFF - 1 miejsce klasa młodzieży
    LUCKY LUKE - 3 miejsce klasa pośrednia
    LARA CROFT - 3 miejsce klasa pośrednia

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Kraków 16.06.2013 , sędzia: Oleg Yancher (RUS)
    DAVIDOFF Sitkowski Bór - 3 miejsce klasa młodzieży
    DELUXE SARRACENIA Sitkowski Bór - 2 miejsce klasa młodzieży,wł.Anna Krzemińska-Żuk & Jarosław Żuk
    LUCKY LUKE Sitkowski Bór - 3 miejsce klasa pośrednia
    LARA CROFT Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa pośrednia, CWC

  • Wystawa Krajowa CAC, Lublin 09.06.2013, sędzia: Stanisław Firlik
    DAVIDOFF Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży
    LUCKY LUKE Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa pośrednia, CWC
    SHEA BUTTER Sitkowski Bór - 3 miejsce klasa młodzieży
    MONA LISA Sitkowski Bór - 3 miejsce klasa pośrednia

  • Wystawa Krajowa CAC, Lublin 21.04.2013r, sędzia Elżbieta Chwalibóg
    LUCKY LUKE - 1 miejsce klasa pośrednia, CWC
    MONA LISA - 1 miejsce klasa pośrednia, CWC
    MANGA SUN - 3 miejsce klasa otwarta

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB. OPEN, 14.04.2013r, Satu Mare - Rumunia, sędzia Vilmos Kardos
    LUCKY LUKE - 1 miejsce klasa pośrednia, CAC, CACIB, BOB = CHAMPION RUMUNII
    DKNY - 1 miejsce klasa championów, CAC, Res.CACIB
    MANGA SUN - 2 miejsce klasa otwarta, Res.CAC
    HOUSTON - 1 miejsce klasa championów, CAC, Res.CACIB

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, 13.04.2013 r. Satu Mare - Rumunia, sędzia Daniela Radu
    DKNY - 1 miejsce klasa championów, CAC, CACIB, BOB = CHAMPION RUMUNII = INTERCHAMPION !!!
    LUCKY LUKE - 2 miejsce klasa pośrednia, Res.CAC
    MANGA SUN - 1 miejsce klasa otwarta, CAC
    HOUSTON - 1 miejsce klasa championów , CAC

  • Wystawa Krajowa CAC, Bydgoszcz 10.02.2013 r., sędzia Oliver Simon (HR)
    LARA CROFT - 2 miejsce klasa pośrednia
    MANGA SUN - 2 miejsce klasa otwarta

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Rzeszów 03.02.2013 r., sędzia Aidietiene Julija(LT)
    MONA LISA - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży
    LARA CROFT - 1 miejsce klasa pośrednia, CWC, CACIB
    MANGA SUN - 1 miejsce klasa otwarta, CWC


2007-2012



zkwp bialystok