polskienglish   FCI Hodowla psów Labrador Retriever
logo
Translator
Language selection
FotoGaleria
Menu
Online
Witamy na naszej stronie
Anonimowo : 36
Użytkowników : 0
Wszystkich : 36
46.229.168.***
54.36.149.***
46.229.168.***
46.229.168.***
54.36.149.***
54.36.148.***
46.229.168.***
54.36.148.***
40.77.167.***
46.229.168.***
54.36.148.***
46.229.168.***
46.229.168.***
46.229.168.***
54.36.148.***
46.229.168.***
46.229.168.***
46.229.168.***
54.36.148.***
46.229.168.***
46.229.168.***
46.229.168.***
54.36.148.***
54.36.148.***
46.229.168.***
46.229.168.***
46.229.168.***
46.229.168.***
46.229.168.***
54.36.149.***
46.229.168.***
46.229.168.***
46.229.168.***
54.36.148.***
46.229.168.***
54.224.56.***
Zaloguj się...
Nazwa użytkownika:

Hasło użytkownika:

Zapamiętaj mnie



Zapomniałem hasła

Zarejestruj się!

 

labrador

medale

Osiągnięcia 2007-2012

 

2012


  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Celje Słowenia 08.12.2012, sędzia Joze Markelj - Słowenia
    LUCKY LUKE - 1 miejsce klasa pośrednia, CAC, res.CACIB
    DKNY - 1 miejsce klasa championów, CAC, CACIB, BOB, BOG 3
    LARA CROFT - 1 miejsce klasa pośrednia, CAC, res.CACIB
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB WINTER WINNER,Celje Słowenia 09.12. 2012, sędzia Bojan Mataković - Chorwacja
    LUCKY LUKE - 1 miejsce klasa pośrednia, CAC
    DKNY - 1 miejsce klasa championów, CAC, CACIB
    LARA CROFT - 1 miejsce klasa pośrednia, CAC
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Poznań 21.10.2012, sędzia Angela Hancock
    MANGA  SUN - 3 miejsce klasa młodzieży
    LARA  CROFT - 4 miejsce klasa młodzieży
     
  • Wystawa Krajowa CAC , Nowy Dwór Mazowiecki 14.10.2012, 
    LUCKY  LUKE - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, Best Junior
    DKNY - 1 miejsce klasa championów, CWC, BOB, BOG-1
    MONA  LISA - 3 miejsce klasa młodzieży
    MANGA  SUN - 4 miejsce klasa młodzieży
     
  • Wystawa Krajowa Psów Myśliwskich CAC, Łódz 23.09.2012r,sędzia Aleksander Skrzyński
    LUCKY LUKE - 1 miejsce klasa młodzieży,Zwycięzca Młodzieży,Best Junior = Młodzieżowy Champion Polski
     
  • Klubowa Wystawa Retrieverów, Warszawa 09.09.2012, sędzia Philippe Lammens (F)
    LUCKY LUKE - 3 miejsce klasa młodzieży
    AXEL - 1 miejsce klasa weteranów, Best Veteran, BIS 2
     
  • Wystawa Krajowa CAC, Warszawa 08.09.2012, sędzia Brian Moran (IRL)
    LARA CROFT - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, LARA ukończyła Młodzieżowy Championat Polski:)
    LUCKY LUKE - 2 miejsce klasa młodzieży
     
  • Wystawa Krajowa  CAC, Radom 02.09.2012, sędzia Grzegorz Weron
    LUCKY  LUKE - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży
    LARA  CROFT - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, Best Junior
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Białystok 25.08.2012, sędzia Darko Korosec Słowenia.
    LUCKY LUKE - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
    LARA CROFT - 1 miejsce klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży
    MANGA SUN - 3 miejsce klasa młodzieży
    DKNY - 1 miejsce klasa championów. CWC
    AXEL - 1 miejsce klasa weteranów,Najlepszy Weteran
    HERMES - 2 miejsce klasa użytkowa
    HERO - 4 miejsce klasa otwarta, wł. Marta Zawiślak
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Warszawa 08.07.12, sędzia Igor Vyguzov
    DKNY - 1 miejsce, klasa championów, CWC, res.CACIB
    LARA CROFT - 3 miejsce, klasa młodzieży
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Kraków 17.06.12, sędzia Yana Gavrilova
     LUCKY  LUKE - 3 miejsce, klasa młodzieży
     DKNY - 3 miejsce, klasa championów
     CHOCOLATE  VALENTINE - 4 miejsce, klasa pośrednia, wł.Agata Michalak
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Leszno 02.05.12, sędzia Chris Hancock
    LUCKY LUKE - 2 miejsce, klasa młodzieży
    MIKADO - 3 miejsce, klasa młodzieży, wł.Agata Michalak
    DKNY - 2 miejsce, klasa championów
    CHOCOLATE VALENTINE - 3 miejsce, klasa pośrednia, wł.Agata Michalak
  • Wystawa Krajowa CAC, Gostynin, 27.05.12, sędzia Małgorzata Lorenc
    HOUSTON - 1 miejsce, klasa użytkowa, CWC
    LIZ CLAIBORNE - 1 miejsce, klasa otwarta, CWC
    CHOCOLATE VALENTINE - 1 miejsce, klasa pośrednia, CWC, Zwycięzca, wł.Agata Michalak
    MIKADO - 1 miejsce, klasa szczeniąt, Best Puppy, wł.Agata Michalak
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Łódż , 06.05.2012, sędzia Joanna Szczepańska-Korpetta
    LUCKY LUKE - 1 miejsce, klasa szczeniąt
    MIKADO - 2 miejsce, klasa szczeniąt, wł. Agata Michalak
    LARA CROFT - 1 miejsce, klasa szczeniąt, Best Puppy
    MONA LISA - 2 miejsce, klasa szczeniąt
    MANGA SUN - 3 miejsce, klasa szczeniąt
     
  • Wystawa Krajowa CAC, Nowy Dwór Mazowiecki 01.04.2012 - sędzia Stanisław Abłamowicz
    LARA CROFT - 1 miejsce, klasa szczeniąt
    LUCKY LUKE - 1 miejsce, klasa szczeniąt, Best Puppy
    HOUSTON - 2 miejsce, klasa użytkowa
    LIZ CLAIBORNE - 3 miejsce, klasa otwarta

2011


 

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Celje, Słowenia 17.12.2011 - sędzia Maria Teresa Gabrelli Mondo, Włochy
    DKNY - 1 miejsce, klasa championów, CAC
    Houston - 1 miejsce, klasa użytkowa, CAC, CACIB
    Liz Claiborne - 2 miejsce, klasa otwarta, Res.CAC

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB , Kielce 20.11.2011r. sędzia Myrna Shiboleth i Janiki Steinbock - Izrael
    HOUSTON - 1 miejsce klasa użytkowa , CWC
    DKNY - 1 miejsce klasa championów , CWC , Res. CACIB

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB 24.09.2011r. Wrocław , sędzia Leos Jancik - Czechy
    HOUSTON - 1 miejsce klasa użytkowa , CWC

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB,Białystok 28.08.2011 - sędzia Zoran Brankovich, Serbia.
    DKNY - 2 miejsce, klasa championów
    Hermes - 3 mieksce, klasa użytkowa
    Van Gogh - 4 miejsce, klasa otwarta
    Houston - 2 miejsce, klasa użytkowa

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Druskienniki 05.08.2011
    Liz Claiborne - 3 miejsce klasa otwarta
    Houston - 3 miejsce, klasa użytkowa
    DKNY - 4 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Velka IDA, Słowacja 23.07.2011 - sędzia Barbara Krumpak (Słowenia)
    DNKY - 2 miejsce, klasa championów, res.CAC
    Liz Claiborne - 3 miejsce, klasa otwarta.

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB 17.07.2011r Warszawa, sędzia Małgorzata Lorenc, Ligita Zake - Łotwa
    DKNY - 1 miejsce klasa championów, CWC, CACIB, BOB

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB 26.06.2011 r., Kraków - sędzia Dorota Witkowska, Petr Studenik - Czechy
    LIZ CLAIBORNE - 1 miejsce klasa otwarta, CWC, CACIB
    HERMES - 2 miejsce klasa użytkowa
    DKNY - 2 miejsce klasa championów

  • Wystawa Krajowa CAC Kaunas ,  05.06.2011 - sędzia Zhanna Bondar - Białoruś
    JASPER - 1 miejsce klasa championów , CAC , BOB , BOG 3
    HERMES - 1 miejsce klasa użytkowa , CAC
    LIZ CLAIBORNE - 3 miejsce klasa otwarta

  • Wystawa Krajowa CAC Gostynin 29.05.2011r - sędzia Wojciech Trzebiecki
    DKNY - 1 miejsce klasa otwarta , Zwycięzca ,CWC , BOB
    HERMES - 1 miejsce klasa uzytkowa , CWC
    LIZ CLAIBORNE - 1 miejsce klasa pośrednia , CWC
    HOUSTON - 1 miejsce klasa użytkowa , CWC
    HONOLULU - 2 miejsce klasa otwarta , wł.Gosia Sójka

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB 08.05.2011 Łódź - sędzia Juza Beradze, Gruzja.
     Liz Claiborne - 1 miejsce, klasa pośrednia, CWC
     Houston - 2 miejsce, klasa użytkowa
    Hermes - 2 miejsce, klasa użytkowa

  • Wystawa Krajowa CAC 17.04.2011 Lublin, sędzia Jan Ryk
    DKNY - 1 miejsce, klasa championów, CWC, Zwycięzca
    Liz Claiborne - 1 miejsce, klasa pośrednia, CWC
    Houston - 2 miejsce, klasa młodzieży
    Hermes - 3 miejsce, klasa młodzieży
    Josh Howard - 4 miejsce, klasa młodzieży

  • Wystawa Krajowa CAC, 10.04.2011 r. Nowy Dwór Maz.sędzia - Zygmunt Jakubowski
    HERMES - 2 miejsce klasa młodzieży
    DKNY - 1 miejsce klasa otwarta,CWC
    HOUSTON - 3 miejsce klasa młodzieży

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB 20.03.2011 Wilno , sędzia Matti Tuominen - Finlandia
    DKNY - 1miejsce klasa otwarta,CAC
    JASPER - 3 miejsce klasa championów
    HERMES - 4 miejsce klasa młodzieży

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB , LITHUANIAN WINNER'2011 , 19.03.2011r.Wilno , sędzia Vera Smirnova - Estonia
    DKNY - 1 miejsce klasa otwarta , CAC - zakończył championat Litwy
    LIZ CLAIBORNE - 3 miejsce klasa pośrednia

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB "LATVIAN WINNER'2011" 13.03.2011 Riga, sędzia Per Kristian Andersen - Norwegia
    JASPER - 1 miejsce klasa championów, CAC, CACIB, BOB, Zwycięzca Łotwy 2011r, ukończył Interchampionat

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Rzeszów 20.02.2011 r., sędzia Victoriya Pogodina - Ukraina
    HERMES - 2 miejsce klasa młodzieży
    HEKSELINE - 3 miejsce klasa młodzieży
    DKNY - 2 miejsce klasa otwarta
    JASPER - 1 miejsce klasa championów, CWC

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Tallin 13.02.2011, sędzia Dusan Paunovic - Serbia.
    Houston - 1 miejsce, klasa młodzieży, Best Bitch 2
    Hermes - 3 miejsce, klasa młodziezy
    Jasper - 1 miejsce, klasa Championów, Best Dog 4

  • Wystawa Krajowa CAC, Kaunas 22.01.2011r., sędzia Rony Doedijns - Holandia
    DANCING QUEEN - 1 miejsce klasa użytkowa, CAC
    LIZ CLAIBORNE - 2 miejsce klasa otwarta
    HERMES - 3 miejsce klasa młodzieży
    JOSH HOWARD OF OCEANS ELEVEN - 4 miejsce klasa młodzieży

 


2010


  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Kielce 14.11.2010 - sędzia Galina Zhuk - Białoruś, Bożena Ovesna - Czechy

    Hermes - 1 miejsce, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
    Houston - 1 miejsce, Zwycięzca Młodzieży
    DKNY - 2 miejsce, klasa otwarta
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa, CWC

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB,POLAND WINNER 2010, Poznań 7.11.2010r.-sędzia Bruno Facq-Francja,Shamil Abrakimov-Rosja

    HOUSTON - 1 miejsce klasa młodzieży,Zwycięzca Młodzieży,MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI 2010
    HERMES - 2 miejsce klasa młodzieży
  • Międzynarodowa Wystawa CACIB, Poznań 6.11.2010r.- sędzia Krystyna Opara , Bruno Facq - Francja

    HERMES - 1 miejsce klasa młodzieży,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior
    DKNY - 1 miejsce klasa otwarta,CWC,Res.CACIB
    JASPER - 2 miejsce klasa championów

  • Wystawa Psów Myśliwskich Kaunas 11.09.2010 sędzia Aleksandras Kuliesa, Litwa.
    Hermes - 1 miejsce, klasa młodzieży. Najlepszy junior, Zwycięzca Rasy, BIS Junior III

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Białystok, 29.08.2010, sędzia Ervin Deutscher, Austria.
    DKNY - 2 miejsce, klasa otwarta
    Axel - 1 miejsce, klasa Championów, CWC, res.CACIB
    Jasper - 2 miejsce, klasa Championów
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa Championów

  • Wystawa Klubowa , Druskienniki - Litwa,08.08.2010 r. sędzia - Gunilla Ek -Szwecja
    LIZ CLAIBORNE - 3 miejsce klasa młodzieży

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB,Druskienniki - Litwa,07.08.2010 r. sędzia - Manuel Torres Delicado - Hiszpania
    JASPER - 2 miejsce, klasa championów
    DKNY - 3 miejsce, klasa otwarta
    HOUSTON - 3 miejsce, klasa młodzieży
    HERMES - 4 miejsce, klasa młodzieży

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Druskienniki, Litwa, 06.08.2010, sędzia Luis Manuel Calado Catalan - Portugalia
    JASPER - 1 miejsce klasa championów, CAC, CACIB
    DKNY - 1 miejsce, klasa otwarta, CAC, Res.CACIB
    HERMES - 2 miejsce, klasa młodzieży
    HOUSTON - 2 miejsce, klasa młodzieży

  • Wystawa Krajowa CAC Olsztyn 04.07.2010 - sędzia Tomasz Mroczek.
    Hermes - 1 miejsce klasa szczeniąt.
    Houston - 1 miejsce klasa szczeniąt , najlepsze szczenię.
    Liz Claiborne - 3 miejsce, klasa młodzieży.

  • Wystawa Krajowa CAC Marijampole, Litwa 27.06.2010, sędzia Mile Aleksovski, Macedonia.
    Liz Claiborne - 1 miejsce, klasa młodzieży.

  • World Dog Show 24.06.2010 Herning, Dania - sędzia Kari Janfinen - FInlandia, Connie Svane Petersen - Dania.
    Jasper - ocena doskonała, klasa championów
    Josh Howard of Oceans Elevent - wybitnie obiecujący, klasa szczeniąt.

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Moletai Litwa 20.06.2010 - sędzia Aramis Joey Lim, Australia.
    Jasper - 2 miejsce klasa championów, res.CACIB
    Dancing Queen - 2 miejsce, klasa użytkowa

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB, 12.06.2010 r. Łotwa - Ozelniki, sędzia Istvan Nagy - Węgry
    JASPER - 1 miejsce klasa championów
    COOL BABY - 2 miejsce klasa championów

  • Wystawa Krajowa Kaunas CAC 06.06.2010 - sędzia Inesa Pablaka, Łotwa.
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa, CAC
    Lize Claiborne - 3 miejsce, klasa młodzieży

  • Wystawa Międzynarodowa Leszno 05.06.2010 - sędzia Angela Hancock, Irlandia.
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa, CWC
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa championów, CWC
    Jasper - 1 miejsce, klasa championów, CWC, CACIB

  • Wystawa Krajowa CAC Płock 30.05.2010 - sędzia Ewa Szeliga - Szeremeta
    DANCING QUEEN - 1 miejsce klasa użytkowa - ukończyła Championat Polski
    JOSH HOWARD OF OCEANS ELEVEN - 1 miejsce klasa szczeniąt
    FAN FAN - 1 miejsce klasa młodzieży - wł. Katarzyna Kulik.

  • Wystawa Międzynaeodowa CACIB - Bratislava 15.05.2010 - sędzia Elena Adamowskaya - Rosja
    COOL BABY - 1 miejsce klasa championów, CAC, Res.CACIB
    JASPER - 2 miejsce klasa championów, Res.CAC
    LIZ CLAIBORNE - 2 miejsce klasa młodzieży

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Salzburg 8.05.2010 r. - sędzia Maria Hutsteiner - Austria
    JASPER - 2 miejsce klasa championów ,Res CACA , Res.CACIB
    COOL BABY - 1 miejsce klasa championów , CACA , CACIB - ukończyła Interchampionat :)
    DANCING QUEEN - 1 miejsce klasa użytkowa , CACA

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Łódź - 02.05.2010 r., sędzia Małgorzata Lorenc,Antoan Hlebarov - Bułgaria
    DANCING QUEEN - 1 miejsce klasa użytkowa,CWC
    COOL BABY- 1 miejsce klasa championów, CWC,Res.CACIB
    JASPER - 2 miejsce klasa championów
    FAN FAN Sitkowski Bór - 1 miejsce klasa młodzieży,Crufts 2011 Qualification- wł. Katarzyna Kulik.Gratulujemy udanego debiutu :)

  • Wystawa Specjalistyczna Retrieverów - Ukmerge, 01.05.2010 - sędzia Pia Razera Brulin - Szwecja
    HERMES - 1 miejsce klasa szczeniąt,BIS Puppy 2
    HOUSTON - 2 miejsce klasa szczeniąt
    LIZ CLAIBORNE - 1 miejsce klasa juniorów, BIS Junior 2
    JASPER - 3 miejsce klasa championów

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Opole - 24.04.2010r. sędzia Dusan Paunovic - Serbia
    COOL BABY - 1 miejsce klasa championów, CWC
    DANCING QUEEN - 2 miejsce klasa użytkowa
    JASPER - 1 miejsce klasa championów, CWC

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Wieselburg 10.04.2010 - sędzia Margarete Huber, Austria
    Jasper - 1 miejsce, klasa pośrednia, CACA ( ukończył Młodzieżowy Championat Austrii )
    Axel - 1 miejsce, klasa championów, CACA, CACIB ( ukończył Interchampionat )
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa championów, CACA, CACIB, BOB
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa, CACA, res.CACIB

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Katowice 27.03.10 - sędzia Dorothea Carroll-Irlandia i Ana Beatriz Knoll-Brazylia
    DANCING QUEEN - 2 miejsce, klasa użytkowa
    COOL BABY - 2 miejsce, klasa championów
    JASPER - 4 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Vilnus Cup 2010, Wilno 14.03.2010 - sędzia Peter Bertchold - Austria
    Liz Claiborne - 2 miejsce, klasa młodzieży
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa championów, CAC, res.CACIB
    DKNY - 1 miejsce, klasa otwarta, CAC
    Jasper - 2 miejsce, klasa championów, res.CACIB 

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Wilno Lithuanian Winner 2010, 13.03.2010 - sędzia Manuel Borges - Portugalia
    Liz Claiborne - 2 miejsce, klasa młodzieży
    Cool Baby - 3 miejsce, klasa championów 

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Graz - Austria, 06.03.2010 - sędzia Hausteiner Maria, Austria
    Jasper - 2 miejsce, klasa otwarta, resCACA
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa, CACA, resCACIB
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa championów, CACA

  • Wystawa Krajowa CAC Kaunas-Litwa, 23.01.2010, sędzia Shamil Abrakimov - Rosja
    DKNY - 4 miejsce, klasa otwarta
    COOL BABY - 1 miejsce, klasa championów, CAC, ukończyła Championat Litwy
     


        2009


 

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB "CHRISTMAS  CUP" 20.12.2009 Litwa - Wilno - sędzia Hans V.D. Berg-Holandia
    DKNY - 2 miejsce, klasa otwarta
    AXEL - 3 miejsce, klasa championów
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Cluj - Napoca - Rumunia,15.11.2009 - sędzia Anna Tits, Rosja
    JASPER - 2 miejsce, klasa pośrednia, Res.CAC, Res.CACIB
    AXEL- 1 miejsce, klasa championów, CAC
    COOL BABY- 1 miejsce, klasa championów, CAC, Res.CACIB

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Cluj - Napoca, Rumunia 14.11.2009 - sędzia Ritta Kaddike-Skadina, Łotwa
    JASPER - 1 miejsce, klasa pośrednia, CAC, CACIB, BOB
    AXEL - 2 miejsce, klasa championów, Res.CAC
    COOL BABY - 1 miejsce, klasa championów, CAC, CACIB

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, Tartu - Estonia, sędzia Bjarne Sorensen, Norwegia
    JASPER - 1 miejsce klasa młodzieży, zwycięzca rasy, NJ, BOB, BOG 3
    AXEL - 1 miejsce klasa championów, najlepszy dorosły pies w rasie, CACIB

  • Wystawa Międzynarodowa "GOLDEN CUP" 25.10.2009 Wilno, sędzia Satu Yla-Mononen, Finlandia
    JASPER - 3 miejsce, klasa pośrednia
    VAN GOGH - 2 miejsce, klasa otwarta
    AXEL - 2 miejsce, klasa championów
    COOL BABY - 2 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB "VILNIUS AUTUMIN" 24.10.2009 - sędzia Aurelija Tunkuliene, Litwa
    JASPER - 1 miejsce, klasa młodzieży
    AXEL - 3 miejsce, klasa championów
    COOL BABY - 2 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Krajowa CAC Siauliai Litwa 18.10.2009 - sędzia Marianne Gyarfos, Węgry
    Jasper - 1 miejsce, klasa młodzieży, ukończył Młodzieżowy Championat Litwy
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa, CAC
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Światowa World Dog Show 11.10.2009 - sędzia Elena Ruskovaara, Finlandia
    Jasper - 2 miejsce, klasa juniorów, Vice World Junior Winner

  • Wystawa Międzynarodowa BUNDESSIEGER CACIB Tulln Austria 03.10.2009 - sędzia Carole Coode, Anglia
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa championów, CACA 

  • Wystawa Krajowa CAC Paneveżys Litwa 19.09.2009 - sędzia Zhanna Bondar, Białoruś
    Jasper - 1 miejsce, klasa młodzieży, najlepszy junior i zwycięzca rasy, NJ, BOB
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa, NDSwR, CAC
    DKNY - 4 miejsce, klasa otwarta

  • Wystawa Klubowa Retrieverów Warszawa 13.09.2009 - sędzia Rinie Leenen, Holandia i Jan Erik Ek, Szwecja
    Jasper - 4 miejsce, klasa młodzieży

  • Wystawa Krajowa CAC Wilno 06.09.2009 - sędzia Beata Petkevica, Łotwa 
    Jasper - 2 miejsce, klasa młodzieży
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa, CAC
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa championów, CAC

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Mińsk 30.08.2009 - sędzia Teo Leenen, Belgia 
    Axel - 3 miejsce, klasa championów
    Cool Baby - 4 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Białystok 29.08.2009 - sędzia Denis Kuzelj (SLO)
    Jasper - 3 miejsce, klasa młodzieży
    DKNY - 3 miejsce, klasa pośrednia
    Van Gogh - 2 miejsce, klasa otwarta
    Axel - 1 miejsce, klasa championów, CWC, res. CACIB
    Dancing Queen - 2 miejsce, klasa użytkowa
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa championów, res. CACIB

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Wels OKV Centennial Winner 23.08.2009 - sędzia Monika Blaha (Austria)
    Jasper - 1 miejsce, klasa młodzieży, Jugendbester
    Axel - 3 miejsce, klasa championów
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa otwarta, res. CACA

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB, MIDDLE EAST EUROPEAN WINNER Wels 22.08.2009 - sędzia Sirgid Jarmer, Austria
    Jasper - 2 miejsce, klasa młodzieży
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa otwarta res.CACA
    Axel - 1 miejsce, klasa championów CACA.

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Wels Austria 21.08.2009 - sędzia Harri Lehkonen, Finlandia
    Jasper - 1 miejsce, klasa młodzieży JUGENBESTER
    Axel - 2 miejsce, klasa championów res.CACA
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa otwarta CACA.

  • Wystawa Krajowa Psów Myśliwskich 16.08.2009 Piotrków Trybunalski - sędzia Krystyna Sajnóg
    Dancing Queen - 1 miejsce, klasa użytkowa CW
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa championów
    DKNY - 2 miejsce, klasa pośrednia.

  • Wystawa Klubowa Druskininkai 09.08.2009 Litwa - sędzia Jan Roger Sauge, Norwegia.
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa championów.
    Dkny - 2 miejsce, klasa pośrednia.

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Druskininkai Dzukija Cup 08.08.2009 - sędzia Claudio De Guliani, Włochy.
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa otwarta CAC.
    Axel - 3 miejsce, klasa championów.

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Druskininkai Dzukija Summer 07.08.2009 - sędzia Per Iversen, Norwegia.
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa otwarta CAC.
    Gold Amber - 4 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Warszawa 11.07.2009 - sędzia Andrzej Stepiński.
    Cool Baby - 3 miejsce, klasa otwarta
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Krajowa CAC Olsztyn 05.07.2009 - sędzia Anna Bogucka  
    Dancing Queen - 2 miejsce klasa młodzieży  
    Cool Baby - 2 miejsce klasa otwarta
    Everest - 3 miejsce klasa młodzieży
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Kraków 28.06.2009 - sędzia Maria Ceccarelli - Włochy.
    Cool Baby - 2 miejsce klasa otwarta res.CACIB
     
  • Wystawa Krajowa CAC Marijampole 21.06.2009 - sędzia Ramune Kazlauskaite-Litwa.
    Gold Amber - 2 miejsce klasa otwarta
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Ryga 13.06.2009 - sędzia Brigita Vitolina, Łotwa.
    Jasper - 1 miejsce, klasa młodzieży, JCAC, PP
    Gold Amber - 4 miejsce, klasa otwarta
    Axel - 4 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Talinn 07.06.2009 - sędzia Eva Mjelde, Norwegia.
    Axel - 2 miejsce, klasa Championów
    Gold Amber - 3 miejsce, klasa otwarta
    Jasper - 4 miejsce, klasa młodzieży

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Leszno 23.05.2009 - sędzia Zdenka Jilkova, Czechy
    Axel - 1 miejsce, klasa championów, CWC, CACIB, BOB
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa otwarta, CWC, res.CACIB

  • Wystawa Krajowa CAC Druskininkai 2009 Litwa - 16.05.2009 , sędzia Olga Kojevnikova, Białoruś.
    Jasper - 1 miejsce, klasa młodzieży
    Gold Amber - 2 miejsce, klasa otwarta

  • Wystawa Krajowa CAC Jonava 2009 Litwa - 09.05.2009, sędzia Zofia Konderla.
    Jasper - 2 miejsce , klasa młodzieży
    Gold Amber - 3 miejsce, klasa otwarta

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Łódź 03.05.2009, sędzia Petr Rehanek, Czechy; Marija Kavcic, Słowenia.
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa pośrednia, zwycięzca rasy, CACIB, BOB
    Gold Amber - 3 miejsce, klasa otwarta,
    Dancing Queen - 4 miejsce, klasa młodzieży

  • Wystawa Klubowa Retiverów Jovariskes 02.05.2009 - Litwa, sędzia Tiina Lllukk, Finlandia.
    Jasper - 3 miejsce, klasa młodzieży.
    Gold Amber - 4 miejsce, klasa otwarta.

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Opole 25.04.2009 - sędzia Tomasz Borkowski - młodzież, Chan Weng Woh (Malezja) -  klasy pozostałe.
    Jasper - 2 miejsce, klasa młodzieży
    Dancing Queen - 3 miejsce, klasa młodzieży
    Cool Baby - 3 miejsce, klasa pośrednia
    Gold Amber - 2 miejsce, klasa otwarta

  • Wystawa Krajowa CAC Częstochowa 18.04.2009 - sędzia Liisa Lehtonen, Finlandia.
    Jasper - 3 miejsce, klasa młodzieży
    Cool Baby - 4 miejsce, klasa pośrednia.

  • Wystawa Krajowa CAC Nowy Dwór Mazowiecki 05.04.2009 - sędzia Maria Zasada
    Jasper - 3 miejsce klasa młodzieży
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa otwarta CWC - ukończyła Championat Polski !

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Katowice 21.03.2009 - sędzia  Sean Delmar, Irlandia.
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa pośrednia CWC, resCACIB
    Gold Amber - 4 miejsce, klasa otwarta

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Wilno 15.03.2009.
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa otwarta CWC, CACIB
    Dancing Queen - 3 miejsce, klasa młodzieży
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa pośrednia

  • Wystawa Championów - Champion of Champion's 01.03.2009 Leszno
    Van Gogh - 1 miejsce, CWC BOB
    Cool Baby - 3 miejsce

  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Rzeszów 08.02.2009
    Axel - 3 miejsce, klasa championów

  • Wystawa Krajowa CAC Kaunas 25.01.2009 - sędzia Tatjana Urek, Słowenia.
    Axel - 1 miejsce, klasa championów ( ukończył championat Litwy ) CAC, NDPwR
    Van Gogh - 1 miejsce, klasa otwarta CAC
    Cool Baby - 1 miejsce, klasa otwarta CAC, NDSwR

 

 


2008


  • Wystawa CACIB WILNO CHRISTMAS CUP 21.12.2008 - sędzia JAROSŁAW MATYAS Słowacja.
    COOL BABY - 2 miejsce klasa pośrednia
    DANCING QUEEN - 2 miejsce klasa szczeniat
    AXEL - 2 miejsce klasa otwarta

  • Wystawa  Międzynarodowa CACIB VILNIUS WINTER 20.12.2008 - sędzia ANDREY KISLJAKOV - Białoruś
    COOL BABY - 2 miejsce klasa pośrednia 
    VAN GOGH  - 3 miejsce klasa otwarta
    AXEL -  4 miejsce klasa otwarta

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Vilnus Golden Cup 12.10.2008, sędzia Tammelin Raija, Finlandia.
    Cool Baby - 1 miejsce klasa posrednia, CWC, res.CACIB
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa otwarta, CWC

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Vilnus Autumn 11.10.2008 r. sędzia Vilmos Kardos, Węgry.
    Van Gogh - 1 miejsce, klasa otwarta, CWC
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa otwarta, CWC
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa pośrednia

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Białystok 31.08.2008 - sędzia Elżbieta Sobieszczańska.
    Cool Baby - 3 miejsce, klasa pośrednia.
    Gold Amber - 3 miejsce, klasa otwarta.
    Van Gogh - 4 miejsce, klsa otwarta.

  • Krajowa Wystawa CAC Radom 2008 - 24.08.2008 - sędzia Barbara Szczepkowska.
    Van Gogh - 2 miejsce, klasa otwarta
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa otwarta, NDSwR CWC

  • Krajowa Wystawa CAC Toruń 2008 - 17.08.2008 r. - sędzia Elżbieta Sobieszczańska - młodzież, Aleksandras Kulesa (Litwa).
    Van Gogh - 2 miejsce, klasa otwarta
    Cool Baby - 3 miejsce, klasa pośrednia
    Gold Amber - 3 miejsce, klasa otwarta

  • Wystawa Miedzynarodowa CACIB Sopot 2008 - 09.08.2008 - sędzia Zoran Brankovich (Serbia)
    Van Gogh - 1 miejsce , klasa otwarta, CWC CACIB
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa otwarta
    Gold Amber - 3 miejsce, klasa pośrednia

  • Klubowa Wystawa Retriverów Wilno 03.08.2008 - sędzia Kirsi Luomanen ( Finlandia )
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa pośrednia
     
  • Wystawa Miedzynarodowa CACIB Vilnus Summer 2008, 01.08.2008 - sędzia Alenka Cerne (Slovenia)
    Gold Amber - 2 miejsce, klasa pośrednia
  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Kraków 29.06.2008 - sędzia Petr Rehanek i Tamara Sarmont.
    Cool Baby - 1 miejsce, zwyciezca młodzieży, NJ, BOB
    Gold Amber - 1 miejsce, klasa pośrednia, CWC, CACIB

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Szczecin 22.06.2008, sędzia Krystyna Opara.
    Axel - 1 miejsce, klasa otwarta CWC, res.CACIB - ukończył Championat Polski
    Cool Baby - 1 miejsce, zwyciezca młodzieży - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski
    Gold Amber - 3 miejsce, klasa pośrednia.

  • Krajowa Wystawa CAC Kalisz 15.06.2008, sędzia Aleksander Skrzyński.
    Gold Amber - 1 miwjsce, zwycięzca młodzieży
    Axel - 1 miejsce, klasa otwarta, CWC.

  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Leszno 31.05.2008 - sędzia Andrzej Kazimierski i Peter Beyersdorf (Niemcy).
    Gold Amber - 1 miejsce, zwyciezca młodziezy, najlepszy junior w rasie.
    Axel - 2 miejsce, klasa otwarta.
    Yamamoto - 3 miejsce, klasa młodzieży.

  • Krajowa Wystawa CAC Radom - 25.05.2008 - sędzia Zygmunt Jakubowski.
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa młodzieży
    Van Gogh - 2 miejsce, klasa pośrednia
    Axel - 1 miejsce, klasa otwarta, CWC

  • Krajowa Wystawa CAC ALYTUS 17.05.2008 - sędzia Litwa.
    Cool Baby - 2 miejsce , klasa młodzieży

  • Krajowa Wystawa CAC Płock 11.05.2008, sędzia Siv Sand - Norwegia. 48 labradorów.
    Cool Baby - 1 miejsce, zwyciezca młodzieży
    Gold Amber - 2 miejsce, klasa młodzieży.
    Axel - 1 miejsce, klasa otwarta CWC
  •  Klubowa Wystawa Retriverów Płock 2008, sędzia Jan Roger Sauge - Norwegia, 10.05.2008. 119 labradorów.
    Cool Baby - 3 miejsce, klasa młodzieży, w konkurencji 12.
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACiB Łódź - 4 maja 2008, sędzia Otakar Vondrous.
    Van Gogh - 4 miejsce, klasa pośrednia.
     
  • Litwa - Klubowa Wystawa Rertiverów - 3 maja 2008, sędzia Lena Hagglund, Szwecja.
    Gold Amber - 1 miejsce, klubowy zwycięzca Litwy, best in show junior III.
    Ukończyła młodzieżowy championat Litwy.
     
  • Wystawa Krajowa CAC Dobre Miasto - 1 maja 2008, sędzia Bożena Banasiewicz.
    Cool Baby - 2 miejsce, klasa młodzieży
    Gold Amber - 4 miejsce, klasa młodzieży
    Axel - 3 miejsce, klasa otwarta
     
  • Wystawa Krajowa CAC Inowrocław 20.04.2008 - sędzia Leszek Siejkowski.
    Cool Baby - 1 miejsce , zwycięzca młodzieży - najlepszy junior w rasie
    Gold Amber - 3 miejsce, klasa młodzieży
     
  • Wystawa krajow CAC Nowy Dwór Mazowiecki - sędzia Margaret Gardner - Szkocja. 6.04.2008.
    Gold Amber - 3 miejsce , Klasa Młodzieży w konkurencji 13
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Wilno 2008 - VILNUS CUP 2008. 16.03.2008 - sędzia Andras Korozs - Węgry - 67 Labradorów
    GOLD AMBER - 1 miejsce , klasa młodzieży
    COOL BABY - 3 miejsce, klasa młodzieży
    AXEL - 3 miejsce, klasa orwarta
    VAN GOGH - 4 miejsce, klasa pośrednia
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Wilno 2008 - LITHUANIAN WINNER 2008
    15.03.2008 - sędzia Leif Herman Wilberg - Norwegia, 68 labradorów.
    COOL BABY - 2 miejsce, klasa młodziezy,
    GOLD AMBER - 3 miejsce - klasa młodzieży.
     
  • Wystawa Krajowa Toruń CAC 2008 - 17.02.2008, sędzia Vera Teryentieva ( Białortuś) - 82 labradory.
    Gold Amber - 1 miejsce , klasa młodzieży ( 17 w konkurencji )
    Axel - 2 miejsce, klasa otwarta
     
  •  Wystawa Międzynarodowa Rzeszów CACIB 10.02.2008. Sędzia Anna Bogucka. 99 labradorów.
    Van Gogh - 2 miejsce , klasa pośrednia (  w konkurencji 17 )
     
  • W dniu 19 stycznia 2008 rozpoczęlismy sezon wystawowy na wystawie krajowej w Kaunasie na Litwie. Wystąpiło 35 labradorów. Sędziowała - Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny - Zofia Konderla (Polska).
    Nasze osiągnięcia:
    Klasa otwarta
    AXEL - 1 miejsce CWC, NDPwR ( najlepszy dorosły pies w rasie )
    VAN GOGH - 3 miejsce
    W klasie Młodzieży zadebiutowała po raz pierwszy nasza suczka GOLD AMBER.
    GOLD AMBER - 1 miejsce 

 


2007


  •  Miedzynarodowa Wystawa Vilnius Winter CACIB 2007 na Litwie. Sędzia Rui Oliveira - Portugalia. 66 labradorów.
    Axel - 1 miejsce w klasie otwartej CWC, r.CACIB w konkurencji 9 labradorów
    Van Gogh - 4 miejsce w klasie pośredniej, sędzia Stefan Sinko - Słowenia.
     
  • Miedzynarodowa Wystawa CACIB Kielce 18.11.2007 - sędzia Krystyna Opara
    Van Gogh - 2 miejsce, klasa pośrednia ( w konkurencji 17)
     
  • Międzynarodowa Wystawa CACIB o Puchar Europy Środkowej i Wschodniej - sędzia Tino Pehar - Chorwacja. ( 109 Labradorów ) Udanie zaprezentowały sie pieski z naszej hodowli na prestiżowej wystawie o Puchar Europy Środkowej i Wschodniej w Poznaniu.
    Van Gogh - 2 miejsce - klasa pośrednia
    Axel - 3 miejsce klasa otwarta
     
  • Wystawa Krajowa CAC - Nowy Dwór Mazowiecki 07.10.2007 - sędzia Bogusława Szydłowicz-Polańczyk.
    Van Gogh - 2 miejsce , klasa pośrednia.
    Axel - 3 miejsce, klasa otwarta.
     
  • Wystawa Międzynarodowa CACIB Wrocław 29.09.2007 - sędzia Zlatko Kraljić (Chorwacja) i Peter Beyersdorf (Niemcy), (125 Labradorów).
    Van Gogh - klasa pośrednia - 2 miejsce
    Axel - klasa otwarta - 4 miejsce
     
  • Wystawa Krajowa Toruń CAC 19.08.2007 ( 56 Labradorów ).
    Sędzia Mihela Zupanc -Słowenia.
    Axel Sitkowski Bór - 1 miejsce w klasie otwartej CWC. Najlepszy pies w rasie NDPwR.
    Van Gogh - 3 miejsce w klasie młodzieży. Sedzia Maciej Wytyk.
     
  • Międzynarodowa Wystawa CACIB Palanga 04.08.2007 - Litwa. 67 labradorów. Sędzia Robert Mc Coy - Irlandia.
    VAN GOGH - 1 miejsce, zwyciężca młodzieży , najlepszy junior w rasie
    Uelle Coralle - 4 miejsce, klasa młodzieży.
     
  • Wystawa Krajowa CAC Lublin 10.06.2007 ( 39 Labradorów). Sedzia Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
    Van Gogh - 2 miejsce w klasie młodzieży.
     
  • Międzynarodowa Wystawa Leszno CACIB 3 czerwca 2007 - 105 Labradorów, Sędzia Wyacheslav Werbitskij (Białoruś).
    VAN GOGH Herbu Zadora - 1 miejsce, zwycięzca młodzieży w konkurencji 12. W wieku niespełna 1 roku kończy Młodzieżowy Championat Polski.
    AXEL Sitkowski Bór - 3 miejsce, klasa otwarta w konkurencji 15.
     
  • Międzynarodowa Wystawa Łódź CACIB 6 maja 2007 - 138 Labradorów, Sędzia Josef Nemec (Czechy) i Zdenka Jilkova (Czechy).
    VAN GOGH Herbu Zadora - 1 miejsce, zwycięzca młodzieży, najlepszy junior w rasie w konkurencji 13.
    AXEL Sitkowski Bór - 4 miejsce, klasa otwarta w konkurencji 14.
     
  • Krajowa Wystawa Dobre Miasto CAC 1 maja 2007 - 43 Labradory - Sędzia Stanisław Firlik.
    VAN GOGH Herbu Zadora - 1 miejsce, zwycięzca młodzieży w konkurencji 4.
    AXEL Sitkowski Bór - 2 miejsce, klasa otwarta w konkurencji 5.


zkwp bialystok